2 Niedziela Wielkiego Postu

25. 02. 2018

1. 1.Dzisiaj członkowie Akcji Katolickiej przeprowadzają przed kościołem zbiórkę do puszek na Ogólnopolski fundusz Misyjny, natomiast składka przeznaczona jest na Misje święte na Białorusi.

2. 2.Od dzisiaj kandydaci do Sakramentu Bierzmowania po Mszach Św.
    przychodzą do zakrystii.

3. 3.Czcicieli św. Ojca Pio serdecznie zapraszamy we czwartek o godz. 17.3o na nabożeństwo, a po Mszy św. na adorację Najświętszego Sakramentu.

4. 4.W tym tygodniu wypada 1 piątek i 1 sobota miesiąca marca. Droga Krzyżowa
    dla dzieci o godz. 16.oo a następnie Msza św., natomiast Droga Krzyżowa dla wszystkich wyjątkowo o godz. 17.oo w intencji osób uzależnionych i ich rodzin,
    a prowadzić ją będzie ks. Dariusz Mikowski z Grupami Wspomagania. Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w piątek i sobotę.

1. 5.W tym tygodniu wypada 1 sobota miesiąca marca. Na prośbę wielu parafian będzie ona wyglądała tak jak to sobie życzyła Matka Boża w Fatimie. Serdecznie zapraszamy na godz. 17.3o.

1. 6.Składam serdeczne Bóg zapłać parafianom z Rejonu 4 za sprzątanie kościoła
    i ofiary na kwiaty, a byli to: Anna i Marek Pecka, Państwo Bugajowie, Lucyna i Krzysztof Gajda, Barbara i Jan Onak,
    a na ten tydzień zapraszam kolejne 4 rodziny z Rejonu 4.

2. 7.Zapraszamy na spotkania:
    - Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży – dzisiaj po Mszy św.
    - Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania klasa 3 jutro na Mszy św.

- Akcja Katolicka – we czwartek po Mszy św. wieczornej
- Lektorzy i ministranci w piątek po Mszy św. wieczornej
- Dziewczęca Służba Maryjna w sobotę o godz. 10.oo

1. 8.W piątek odbył się pogrzeb śp. + Haliny Łabuz – lat 62 z ul. Sadowej. Zamówiono 37 Mszy św. indywidualnych i 10 od uczestników pogrzebu. Jej duszę polećmy teraz miłosierdziu Bożemu „ Wieczne odpoczywanie …”

Prezydent Miasta Tarnowa zaprasza do udziału projekcie dofinansowanym ze środków UE „OD BIERNOŚCI DO AKTYWNOŚCI” w Centrum Rehabilitacji Społecznej i Zawodowej ZAZ „Słoneczne Wzgórze”. Głównym celem jest rehabilitacja społeczno - zawodowa osób
z niepełną sprawnością z Tarnowa i subregionu tarnowskiego.  Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. W ramach działań uczestnikom proponujemy między innymi kursy, szkolenia, staże zawodowe, a część osób znajdzie zatrudnienie w Zakładzie Aktywności Zawodowej powstającym w Parku Sanguszków.  Szczegółowe informacje dostępne na plakacie informacyjnym.